Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym sposobem na intymne bolączki Polek

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt miejsc płciowych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w szybki sposób usuną te problemy i wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans może usunąć wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

Szukaj

Popular