Czym jest hurtownia materiałów medycznych

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od małych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie używane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy medyczne są nie tylko lekarze wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z wielu różnych specjalności, jakie obejmują zarówno produkty tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, oferując szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich towary są oferowane to np. Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
Internetowy sklep medyczny

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, to ponad 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się także firmy polskie, producenci takich produktów na przykład Poldent lub Tzmo.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co znajduje się zarówno w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Comments are closed.

Szukaj

Popular